Prestiż tej nagrody jest niezaprzeczalny

Internauci wybrali Astrę

 

Otomoto.pl jest największym w kraju serwisem ogłoszeń motoryzacyjnych. Setki milionów odsłon rocznie, rzesza użytkowników i uznana marka sprawiają, że nie ma chyba lepszego miejsca do oceny oczekiwań kierowców. Tutaj właśnie szukają oni konkretnych ofert, danych i opinii przez zakupem czterech kółek.
Od sześciu lat analizowane są ich wybory: co wpisują w wyszukiwarkę, co ich najbardziej interesuje. Dzieje się to zupełnie niezależnie. Po prostu automatycznie zapisują się i szeregują podejmowane przez nich kroki. Nikt nie jest o nic pytany, nagabywany. Każdy z internautów swoimi działaniami współtworzy niezwykły ranking.
W ostatecznym, rocznym raporcie znajdują się także wyniki najpopularniejszych marek i modeli. Tegoroczny rezultat okazał się wyjątkowy dla Opla. Astra zwyciężyła bowiem w kategorii samochodów osobowych. W tyle zostawiła Volkswagena Passata i Skodę Octavia.
Ten sukces jest godny szczególnego uznania, bo jeszcze w ubiegłorocznej edycji sytuowała się na 5 pozycji. Nie ma wątpliwości, że do skoku na najwyższy stopień podium przyczyniło się doskonałe przyjęcie przez rynek „piątki”.
Na uroczystej gali, która odbyła się 15 marca na terenie b. zakładów FSO na Żeraniu, nagrodę w imieniu GMMP odebrał Wojciech Osoś, Dyrektor ds. Public Relations. Uroczystość poprowadził Filip Chajzer.
Przedstawiciele organizatora zwrócili uwagę, że przy coraz dynamiczniejszym, wymagających rynku zdobycie uznania klienta jest zadaniem wyjątkowo trudnym, co dowodzi, że pozycja zwycięzców zasługuje na szczególne docenienie.

Yaz Online
Buy Danazol
Buy Flovent Online
Buy Phenergan without Prescription