Cascada z lwem

– Cascada i trzydrzwiowa Astra będą produkowane na rynek australijski pod marką Holden. Auta testowe powstawały w II połowie roku 2014, produkcja egzemplarzy sprzedażowych rozpocznie się w grudniu, a ruszy pełną parą w I kwartale 2015 r. – mówi Piotr Szuścik, Kierownik ds. Wdrożeń.

Holden to marka General Motors z długą historią. Firmę o tej nazwie założył w Australii w 1856 r. James Alexander Holden. W 1913 r. rozpoczął produkcję wózków do motocykli, a rok później związał się z General Motors i produkował na zlecenie GM nadwozia do samochodów. Logo firmy Holden powstało w 1928 r. Przedstawia lwa toczącego kamień. Logo nawiązuje do starej australijskiej legendy o tym, że obserwacja lwa, który toczył kamień, stała się podstawą do wynalezienia koła. Logo w obecnym kształcie funkcjonuje od 20 lat.

 

 

 

 

 

 

Ortho Tri-Cyclen Online
Buy Estradiol Valerate
Buy Claritin Online
Buy Ventolin without Prescription

Samochód dla Australijczyka

Australia leży w zwrotnikowej i podzwrotnikowej strefie klimatycznej. Suchy, gorący klimat sprawia, że samochody muszą być wyposażone w klimatyzację – wszystkie modele Astry i Cascady wysyłane do Australii będą miały w wyposażeniu podstawowym pakiet „hot climate”. Dodatkowo wszystkie samochody będą miały specjalne zabezpieczenia antypyłowe, by podczas podróży po piaszczystych bezdrożach Australii nie niszczył się lakier.