Nowy rok – nowe możliwości

Koniec roku to dobry moment, żeby pomyśleć o tym, co przed nami. Dlatego ten numer „Opel Post“ poświęcamy trzem kluczowym zagadnieniom. Po pierwsze, zmianie. Tychy, zakład o długiej historii, który od roku należy do GM, przechodzi teraz modernizację. Dzięki inwestycji w sprzęt i infrastrukturę będzie mógł zaoferować klientom nowoczesne jednostki napędowe. Zmiany zachodzą także w Gliwicach – rozbudowuje się zakład, dołączają do nas nowi pracownicy, przygotowujemy się do uruchomienia trzeciej zmiany.

W styczniu ważne staje się słowo nowy. Otwiera się nowy rynek dla Cascady i trzydrzwiowej Astry – ruszamy na bezdroża Australii. Przygotowujemy się do uruchomienia produkcji nowego modelu – Astry V. To na pewno będzie rok pełen nowych wyzwań, których realizację podejmiemy z nową energią.

Ważnym elementem jest w tym numerze rozwój – każda zmiana wiąże się z rozwojem, dlatego tyle miejsca poświęciliśmy tematyce szkoleń i programowi rozwoju indywidualnego. Chcemy Was zachęcić do skorzystania z możliwości, jakie daje firma.
Warto otworzyć się na nowe możliwości. I dlatego chcemy pokazać Wam, że takim otwarciem może być np. zaangażowanie się w programy wolontariackie – pomoc innym sprawia, że życie nabiera kolorów. Życzymy wszystkim kolorowego 2015 roku!

Ovral G Online
Buy Estradiol Valerate
Buy Claritin Online
Buy Xopenex without Prescription

Postanowienie noworoczne

Wielu z nas z okazji Nowego Roku podejmuje różne postanowienia. Jedni chcą schudnąć, inni zamierzają uprawiać sport, a jeszcze inni chcą nauczyć się czegoś… nowego. Redakcja „Opel Post“ też ma postanowienie – chcemy w 2015 roku dostarczać Wam jeszcze więcej jeszcze lepszych i oczywiście nowych tekstów.
Trzymajcie za nas kciuki, żeby się udało!