Sprzedajemy coraz więcej

Jest to najlepszy wynik od 2008 roku i aż o ponad 40% lepszy niż w roku 2013. Do końca listopada br. zwiększyliśmy także udział w rynku samochodów osobowych i dostawczych do 7,46%, czyli o 1,49 punktu procentowego. Liderem sprzedaży marki w okresie od stycznia do listopada pozostaje niezmiennie Opel Astra – 7 892 sztuki, tuż za nią uplasowała się Corsa z wynikiem 6 454 egzemplarze, trzecie miejsce zajęła Insignia, 3 784 sztuki.

W przyszłym roku na rynku zadebiutuje nowy model z fabryki z Gliwic. Piękna linia nadwozia, doskonałe właściwości jezdne (potwierdzone w wewnętrznych testach) oraz niższe zużycie paliwa z pewnością sprawi, że Astra uwiedzie klientów. W przyszłym roku polscy klienci będą mogli także kupić nową Corsę,  ADAMA Rocks i ADAMA S oraz KARLA, najmniejszy model w gamie Opla.

Astelin Online
Buy Combivent Online
Buy Flonase without Prescription
http://allergyremediesonline.org/xopenex/

3 pytania do Wojciecha Ososia, dyrektor PR General Motors Poland

1. Jak przyjęte zostały przed media premiery aut –  szczególnie nowej Corsy i ADAMa Rocksa?
Bardzo dobrze. Dziennikarze mieli już okazję nie tylko zobaczyć ADAMa Rocksa i nową Corsę, ale również przeprowadzić pierwsze testy w realnych warunkach drogowych. Obydwa modele cieszyły się pozytywnym przyjęciem. Nowa Corsa – dla nas szczególnie ważny model z punktu widzenia rynkowego zarówno w Polsce, jak i całej Europie – została korzystnie oceniona za stylistykę, funkcjonalność oraz nowoczesne jednostki napędowe – bardzo dobrze przyjęto mocny i wydajny, nowy trzycylindrowy silnik 1.0 ECOTEC z bezpośrednim wtryskiem paliwa, doceniono jego osiągi i kulturę pracy. Jako pozytywne cechy Corsy wskazano również stosunek wielkości samochodu do oferowanego miejsca i wygody. Nową Corsę docenili także sami czytelnicy – została zwycięzcą kategorii Auto Internautów w polskiej edycji plebiscytu Złota Kierownica organizowanej przez tygodnik Auto Świat i portal Onet.

2. Opel w Polsce sprzedaje się coraz lepiej, z czego wynika ta tendencja?
Dobra sprzedaż to przede wszystkim atrakcyjne produkty oraz  konsekwentne działania sprzedażowe i marketingowe, czyli dobrze przygotowana oferta modelowa, atrakcyjne finansowanie oraz dostępność produktu. Co szczególnie cieszy odnotowujemy organiczny wzrost sprzedaży Opla w Polsce praktycznie na całej gamie modelowej, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i flotowych. Bardzo istotne jest także zaangażowanie całej sieci dilerskiej Opla, bez którego tak dobry wynik nie byłby możliwy.

3. Czego mogą spodziewać się klienci w przyszłym roku – jakie nowe modele Opla ich zaskoczą?
W styczniu odbędzie się w salonach oficjalna premiera nowej Corsy. W lutym zadebiutuje na polskim rynku ADAM Rocks, a na przełomie kwietnia i maja ADAM S, czyli sportowa wersja niedawno prezentowana na targach w Paryżu. 
Na początku grudnia po raz pierwszy pokazano zdjęcia modelu Opel KARL, który swój debiut rynkowy będzie miał w połowie 2015 roku. Model wzbudził duże zainteresowanie i został bardzo dobrze przyjęty na bazie pierwszych informacji. W drugiej połowie przyszłego roku czeka nas oczywiście premiera gliwickiej Astry. Nowe modele to również mnóstwo nowych rozwiązań, przykładowo Opel KARL zadebiutuje z supernowoczesnym trzycylindrowym silnikiem benzynowym 1.0 ECOTEC o mocy 55 kW/75 KM oraz z wieloma zaawansowanymi systemami.