Nasze 12 miesięcy


I kwartał 2015


– Prezentacja wyników i planów firmy dla wszystkich pracowników
Tradycyjnie w zakładzie na każdej ze zmian zatrzymała się linia produkcyjna, żeby wszyscy pracownicy mogli wziąć udział w spotkaniu podsumowującym miniony rok i prezentującym plany na właśnie się rozpoczynający.

– Pracownicy GMMP testują Corsę – liderkę sprzedaży Opla w Polsce
W marcu pracownicy gliwickiego i tyskiego oddziału wzięli udział w jazdach testowych Corsą. Samochód przeszedł testy z doskonałym wynikiem: komfortowa i znakomita w prowadzeniu – to najczęściej wymieniane zalety Corsy. Klienci podzielili zdanie pracowników – na polskim rynku w pierwszych dwóch miesiącach roku jest najczęściej wybierany przez klientów indywidualnych – sprzedaż wyniosła 1 933 sztuki.

– Wózek AGV gotowy do produkcji
Gliwicka grupa Kaizen zaprezentowała swój autorski projekt – samojezdny wózek transportowy AGV wkrótce ma znaleźć zastosowanie na linii produkcyjnej.

– OAT podsumował pierwszy rok działalności
Najaktywniejszym sportowcem w sezonie 2014 i zdobywcą I Pucharu Opel Active Team (grupy zrzeszającej pracowników GMMP, którzy uprawiają sport i biorącym udział w zawodach) został Piotr Niechwiejczyk.

 

Tak mijał nam rok...

Testowaliśmy Corsę, zbudowaliśmy wózek AGV i trenowaliśmy:)


II kwartał 2015


– IntelliLux jest gotowy do produkcji 
Po latach przygotowań powstał nowy diodowy system oświetlenia zewnętrznego – Opel po raz kolejny został pionierem technologii oświetlenia dzięki rozwiązaniu, w które będą wyposażone nowe modele Astry.

– Wyprodukowaliśmy dwumilionowy samochód
Samochodem, który jako dwumilionowy zjechał z taśmy produkcyjnej w Gliwicach był Holden Cascada na rynek australijski – to szczególne wydarzenie świętowano pod okiem kamer i w błyskach fleszy.

 – Przedpremierowa prezentacja nowej Astry dla pracowników
Na kilka miesięcy przed oficjalną premierą rynkową pracownicy gliwickiego oddziału mogli obejrzeć nowy produkt. Statyczna prezentacja odbyła się w czasie ochrony wizerunku nowej Astry, dlatego przebiegała przy zachowaniu szczególnych warunków ostrożności.

Wyprodukowaliśmy dwumilionowy samochód oraz nową Astrę!

Wyprodukowaliśmy dwumilionowy samochód oraz nową Astrę!

 


III kwartał 2015


– Rekord sprzedaży w lipcu!
Zostaliśmy liderem na rynku klientów indywidualnych – w lipcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3081 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. To był najlepszy miesięczny wynik marki w tym półroczu.

– Premiera najnowszej Astry
We wrześniu odbył się w Gliwicach premierowy pokaz Astry – wydarzenie zgromadziło wielu gości, a kilka stacji telewizyjnych zdecydowało się na bezpośrednią transmisję.

– Dzień Otwarty w fabryce
Kilkanaście tysięcy pracowników z rodzinami i przyjaciół Opla bawiło się na festynie rodzinnym w GMMP. W programie było zwiedzanie zakładu, koncerty, pokazy, i atrakcje dla dzieci. Festyn okrzyknięto jednym z najlepszych!

– Tydzień Bezpieczeństwa w GMMP i śródroczne podsumowanie wyników firmy
We wrześniu w gliwickim oddziale GMMP odbył się tydzień bezpieczeństwa, który rozpoczął się śródrocznym podsumowaniem wyników firmy. W wydarzeniach wzięli udział wszyscy pracownicy. Oprócz stanowisk demonstracyjnych i pokazów dostępne były krwiobus, diabetobus oraz prowadzono zbiórkę elektrośmieci.

 

Zaprezentowaliśmy najnowszy model Opla i urządziliśmy festyn

Zaprezentowaliśmy najnowszy model Opla i urządziliśmy festyn.

 


IV kwartał 2015


– Astra nagrodzona dwiema „Złotymi Kierownicami”
Najnowszy model zdobył dwie „Złote Kierownice” – w Polsce i w europejskiej edycji konkursu. Dodatkowo w polskiej edycji został wybrany „Samochodem Roku Internautów”.

– Rusza produkcja Buicka Cascady
23 listopada z linii produkcyjnej gliwickiej fabryki Opla zjechał pierwszy samochód przeznaczony na rynek amerykański – kabriolet Buick Cascada.

– Pracownicy testowali Opla Karla
Ostatnie dni listopada i pierwszy tydzień grudnia upłynął pod znakiem testowania Karla. Dla pracowników GBS takie wydarzenia są okazją do zapoznania się z ofertą Opla i zwiększenia poczucia przynależności do rodziny General Motors. Wypowiedzi testerów po jazdach były bardziej niż pozytywne, nikt nie spodziewał się, że w małym autku może drzemać taka moc. Pracownicy szczególnie komplementowali zwrotność Karla, niskie spalanie i bogate wyposażenie.

– Pięć gwiazdek NCAP dla nowej Astry
W opublikowanych ocenach bezpieczeństwa Euro NCAP przydzieliło nowej Astrze maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Nowy kompaktowy i pięciodrzwiowy hatchback Opla uzyskał najwyższe wyniki w każdej z ocenianych kategorii – ochronie dorosłych pasażerów, ochronie pasażerów-dzieci, ochronie pieszych oraz wspomaganiu bezpieczeństwa.

 

Zaprezentowaliśmy najnowszy model Opla i urządziliśmy festyn

Ruszyła produkcja Buicka Cascady, Astra obsypana nagrodami.

 

Ortho Tri-Cyclen Online
Buy Prometrium
Buy Periactin without Prescription
http://allergyremediesonline.org/theophylline/