TOP 10
OPEL POST 2018

Opowiadania prosto z fabryki

 

Zabawne momenty z historii gliwickiego Opla zamknięte w kilku opowiadaniach, które napisał Ziemowit Zakrzewski. Przeczytacie o tym, jakie mogą być skutki nauki języka polskiego i co nocą transportował samolot.

 

 


Zatrudnianie charakterów przyniosło jakość

W specjalnym jubileuszowym wywiadzie Andrzej Korpak, dyrektor Opel Manufacturing Poland, opowiada o zmianach, jakie zaszły przez ostatnie 20 lat, a także o „gliwickiej jakości”.

 

 

 


Logistyk z adrenaliną

Gdy z linii zjeżdżała pierwsza Astra, jemu urodził się syn. Marcin Wenda przez 20 lat przeszedł różne stanowiska w obszarze logistyki i jak mówi, ta praca codziennie przynosi nowe wyzwania, które lubi.

 

 

 


Fabryka jak akademia

Pierwsza trójka młodych naukowców pracuje nad badaniami, które oprócz wkładu w rozwój nauki, znacząco wpłyną na innowacyjność fabryki. To efekt wspólnego programu doktorskiego gliwickiego Opla i Politechniki Śląskiej.

 

 

 


Przedszkole jak linia montażowa

Zwój blachy, z której produkowane są samochody waży tyle, co sześć słoni. Fabryka Opla w Gliwicach zajmuje tyle terenu, ile ma powierzchnia 99 boisk piłkarskich. Gdzie można było usłyszeć takie porównania? W przedszkolu, w którym pracownicy gliwickiego Opla tłumaczyli, jak wygląda proces budowy samochodu i opowiadali o swojej pracy.

 

 

 


 Projektem przez życie

O swojej karierze, ale nie tylko, opowiedziała nam Ewa Barańska, która trafiła do powstającej w Gliwicach fabryki dwadzieścia lat temu. Kierowała wieloma grupami, wdrożyła liczne projekty i nadal nie traci impetu w szukaniu nowych wyzwań.

 

 

 


Chwila, która długo trwa

Iwona Jarczyk moment rozpoczęcia pracy w Oplu wspomina jako wkroczenie w nieznany, ale zarazem ekscytujący, świat. Choć, jak dodaje, na początku nie wiedziała, czym różni się wkręt od śruby i że wkrętarka ma lewe obroty.

 

 


Na wysokich obrotach

 

Gdy Agnieszka Tarała trafiła do Opla, nawet nie miała prawa jazdy. Dziś je ma i jest specjalistką od jakości i optymalizacji w branży motoryzacyjnej.


 


Jedna wielka rodzina

Tysiące uśmiechniętych twarzy, fabryka samochodów otwarta dla zwiedzających i piękna pogoda – tak wyglądał tegoroczny piknik rodzinny. A u nas relacja i mnóstwo zdjęć.

 

 

 


Historie z przymrużeniem oka

Co mają ze sobą wspólnego biała farba i muchy? Jak Opel łączy ludzi i kto przesuwał szafę po godzinach? Zobaczcie, jakie wesołe historie, związane z pracą, opowiedzieli pracownicy gliwickiego Opla.

 

 

 

Buy Ortho Tri-Cyclen
Buy Evista Online
Buy Phenergan without Prescription
http://allergyremediesonline.org/ventolin/