W lutym zanotowaliśmy wzrost.

Sprzedajemy coraz więcej aut

Opel Corsa

Liderem jest Corsa.

 

Liderem sprzedaży marki w pierwszych dwóch miesiącach roku jest, najczęściej wybierany przez klientów indywidualnych model na polskim rynku, Opel Corsa, którego sprzedaż wyniosła 1 933 sztuki. Tuż za nią uplasowała się Astra z wynikiem 1 451 egzemplarzy, trzecie miejsce na podium przypadło modelowi Mokka – 825 sztuk. Kompaktowy SUV Opla stał się nowym bestsellerem marki, jego sprzedaż w pierwszych dwóch miesiącach 2015 roku podwoiła się w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku.

Luty był także kolejnym miesiącem wzrostów sprzedaży samochodów dostawczych Opla. Sprzedaż marki w tym miesiącu zwiększyła się o 59 proc. w porównaniu do zeszłego roku. Łącznie od początku tego roku Opel sprzedał aż 32,5 proc. samochodów dostawczych więcej niż w roku 2014. Liderem wzrostu jest Movano, którego sprzedaż w 2015 roku zwiększyła się dwukrotnie.

* Dane wg PZPM na podstawie CEP

Alesse Online
Buy Clomid
Buy Prometrium Online
http://allergyremediesonline.org/clarinex/

Opel: Poprawione wyniki

„Luty to dla Opla kolejny bardzo dobry miesiąc. Pomimo że rynek samochodów osobowych i dostawczych skurczył się o 10 proc. w porównaniu z lutym 2014 roku, Opel znacznie poprawił swoje wyniki” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

„Dzięki zwiększeniu sprzedaży o ponad 1000 samochodów, po pierwszych dwóch miesiącach tego roku, Opel pozostaje liderem polskiego rynku pod względem wzrostu wolumenu” – dodaje Mieczkowski.