Ciesząca się dużym zainteresowaniem kompaktowa SUVa Mokka.

Majowa rewelacja sprzedażowa

Samochód Roku 2016

Europejski „Samochód Roku 2016”, nowy Opel Astra, ponownie stał się głównym motorem napędzającym ten wzrost. Od początku roku sprzedano ponad 113 500 sztuk Astry, czyli o około 22% więcej w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. Liczba zamówień na model Corsa przekroczyła 500 000 w całej Europie. Klienci zamówili także ponad 200 000 egzemplarzy stylowego modelu ADAM oraz 580 000 egzemplarzy odnoszącego sukcesy kompaktowego SUVa Mokka.

W maju sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3 215* samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t, co daje 31,8% wzrostu w porównaniu do tego samego miesiąca rok wcześniej (2 440 sztuk). Tak dobry wynik dał Oplowi trzecie miejsce wśród najbardziej popularnych marek na polskim rynku i był to dla firmy najlepszy maj od 16 lat. Łączna sprzedaż Opla w tym roku wyniosła 15 458 samochodów, czyli o 13,3% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Ponadto, samochody osobowe marki Opel były drugi miesiąc z rzędu najchętniej wybieranymi nowymi autami przez klientów indywidualnych.

Z kolei na rynku europejskim w maju sprzedaż Opla wzrosła o około 12% do ponad 102 600 samochodów łącznie. Ogólny wzrost liczby pojazdów sprzedanych w Europie w ciągu pierwszych pięciu miesięcy bieżącego roku wynosi obecnie prawie 38 500 egzemplarzy (ponad 8%) i przekroczył ogólny wzrost z 2015 r. już po pięciu miesiącach.

Zarówno w maju, jak i od początku bieżącego roku firma Opel odnotowała szybsze tempo wzrostu niż cały europejski rynek pojazdów. Zwiększył się też jej udział rynkowy w 15 krajach europejskich.

Świetne wyniki to rezultat nowego, atrakcyjnego portfolio modeli. Jedną z jego sił napędowych jest nowa Astra, na którą otrzymaliśmy już ponad 200 000 zamówień z całej Europy. Od około miesiąca można składać też zamówienia na nową Mokkę X, która, mamy nadzieję, będzie kontynuować sukcesy swoich poprzedników. 

* Dane dotyczące rynku polskiego wg PZPM na podstawie CEP

Yaz Online
Buy Ovral G
Buy Prometrium without Prescription
http://allergyremediesonline.org/singulair/