To kolejny dobry rok – coraz większa sprzedaż

Ponad milion Opli…

Co nas czeka w nowym roku? 

Jak powiedział Peter Christian Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej w Grupie Opel – „W przyszłym roku wprowadzimy na rynek Astrę Sports Tourer i kilka innych nowości”.

Opel będzie systematycznie realizował największą ofensywę modelową w historii firmy. W latach 2016–2020 na rynku pojawi się 29 nowych modeli.

Od stycznia do listopada 2015 roku liczba rejestracji nowych samochodów marki Opel/Vauxhall w Europie wzrosła o ponad 38 000 i według wstępnych danych przekroczyła poziom jednego miliona. W samym listopadzie marka Opel odnotowała wzrost sprzedaży o blisko 9 800 pojazdów, a jej udział w rynku zwiększył się o 0,5 punktu procentowego, do 5,89 procent. Od stycznia do listopada udział Opla w rynku wzrósł do 5,81 procent.

W ciągu bieżącego roku wolumen sprzedaży firmy Opel wzrósł na ponad 19 europejskich rynkach, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, w Hiszpanii, we Francji, w Polsce i Danii.
Nowy Opel Astra był jednym z filarów tego sukcesu, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się dopiero w listopadzie – dotychczas wpłynęło ponad 65 000 zamówień na ten najbardziej udany model Opla.

Rozwój działu samochodów dostawczych jest również bardzo zadowalający. Od stycznia do listopada tego roku Opel zanotował ponad 25-procentowy wzrost w tym segmencie w porównaniu do zeszłego roku, podczas gdy europejski rynek wzrósł o niecałe 10 procent. Takie modele, jak Mokka czy ADAM okazały się strzałem w dziesiątkę.

Patrząc więc na minione 12 miesięcy możemy się uśmiechnąć z zadowoleniem.

Benadryl Online
Buy Flovent Online
Buy Phenergan without Prescription
http://allergyremediesonline.org/zyrtec/