Skuteczny lider

 

Tegoroczny „Gliwicki Lew” trafił do Andrzeja Korpaka. Dyrektor generalny zakładu General Motors Manufacturing Poland został uhonorowany tą prestiżową nagrodą za niezwykłe osiągnięcia jako mieszkaniec Gliwic i Śląska. 20 stycznia otrzymał statuetkę od Prezydenta Miasta Gliwice, Zygmunta Frankiewicza.

„Odbierałem wiele nagród, ale ta jest wyjątkowa, ponieważ jestem związany z Gliwicami od zawsze. To bardzo wzruszająca dla mnie chwila i bardzo szczęśliwy wieczór – mówił Andrzej Korpak, odbierając statuetkę z rąk prezydenta Gliwic. – Bardzo się cieszę, że nasze starania zostały docenione. Cała moja działalność to praca zespołowa. 4 tys. pracowników Opla zasłużyło na tego lwa. Cały zespół wkłada wiele pracy, by Opel był wielki, a Gliwice znane na całym świecie. Miałem szczęście rozwijać tutaj swoją karierę zawodową. ”. Z przyjemnością wypełniam również rolę Ambasadora Śląska i Gliwic – pełnych potencjału naukowego, biznesowego i twórczego ich mieszkańców.  Zagraniczni menedżerowie, którzy tworzyli fabrykę Opla w Gliwicach i teraz odwiedzają nasze miasto podkreślają, jak bardzo się rozwinęło. To prawda. Bardzo dobrze się tutaj żyje, ale to zasługa nie tylko Opla, ale również władz samorządowych i ludzi, którzy tu mieszkają.” – dodał Korpak.

Władze miasta doceniły Andrzeja Korpaka za realizowanie ambitnej strategii rozwoju przedsiębiorstwa GM Manufacturing Poland, które jest jednym z największych pracodawców w regionie i jednym z największych eksporterów w Polsce. Pod jego kierownictwem uruchomiono w zakładzie produkcję kolejnych modeli samochodów dla czterech marek koncernu General Motors: Opla, Vauxhalla, Buicka i Holdena. Najnowszy model fabryki – Opel Astra – otrzymał prestiżowy tytułu Europejskiego Samochodu Roku 2016. Firma również poszerzyła działalność o obszar innowacyjności i prac badawczo-rozwojowych oraz w ramach Centrów Usług Wspólnych o usługi finansowe i kadrowe na rzecz jednostek General Motors na świecie.


Unknownbe

Nagroda – „Gliwicki Lew”.

 


 

Każdego roku „Gliwicki Lew” jest przyznawany jednemu z 200 tys. mieszkańców Gliwic za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu. Otrzymują ją ci, którzy potrafią osiągnąć sukces dzięki swej pasji, wiedzy i zaangażowaniu, częstokroć niezależnie od aktualnej koniunktury ekonomicznej.

Andrzej Korpak obecnie jest odpowiedzialny za zakłady General Motors w Polsce, Węgrzech i Austrii. Jest aktywnie zaangażowany w działalność sektora motoryzacyjnego w Polsce i  Europie.

Alesse Online
Buy Provera Online
Buy Estradiol Valerate without Prescription
http://allergyremediesonline.org/medrol/