Ten, który zmienia
polski przemysł

 

Jesteśmy dumni, bo w tym roku jednym z laureatów tytułu „Tego, który zmienia polski przemysł” został nasz zakład – General Motors Manufacturing Poland oraz cały zespół GM w Polsce. Jest on przyznawany firmom, instytucjom, wydarzeniom lub osobom, które w znacznym stopniu wpływają na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. W tej edycji GMMP dołączył do wyróżnionego grona największych liderów gospodarki i polskich firm podczas Forum Zmieniamy Polski Przemysł.
Michał Jankowiak, dyrektor finansowy, odbierając wyróżnienie GMMP w imieniu ponad 4 tys. pracowników GMMP podkreślił, że nasza firma to nie tylko zakłady produkcyjne, ale także Centrum Usług Wspólnych oraz Centrum Inżynierii Produkcji, Zakupów i IT.

Nie zabrakło też słów uznania ze strony dyrektora generalnego GMMP Andrzeja Korpaka dla pracowników. Podkreślał on wkład pracy i zaangażowanie wszystkich, dzięki którym firma rozwija swoją działalność w kraju, zarówno w obszarach innowacyjności, technologii produkcyjnej, jak i sprzedaży oraz marketingu. Już od ponad 20 lat GMMP inwestuje w rozwój ludzi i firmy stawiając sobie za cel rozwój motoryzacji w Polsce.


Redakcja Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl już po raz siedemnasty nadała honorowe tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł”. Na zdjęciu pierwszy po lewej stronie - Michał Jankowiak, dyrektor finansowy GMMP.

Redakcja Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl już po raz siedemnasty nadała honorowe tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł”. Na zdjęciu pierwszy polewej stronie – Michał Jankowiak, dyrektor finansowy GMMP.

 


WNP.pl i Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł

Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł opisuje najnowsze światowe trendy w zarządzaniu firmami przemysłowymi, poświęca wiele uwagi nowym rozwiązaniom technologicznym, ale opisuje także społeczne aspekty strukturalnych przemian w gospodarce. Stałym elementem każdego wydania Nowego Przemysłu jest raport poświęcony wybranej branży. Raporty te to pogłębione analizy pozwalające fachowcom wzbogacić i uporządkować wiedzę o aktualnym stanie interesującej ich gałęzi gospodarki.

Portal gospodarczy wnp.pl specjalizuje się w dostarczaniu wiadomości o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz trendach i zmianach zachodzących w polskiej gospodarce.
Portal wnp.pl przeznaczony jest dla menadżerów zarządzających przedsiębiorstwami przemysłowymi i produkcyjnymi, wysokiej klasy specjalistów, a także dla studentów uczelni technicznych i ekonomicznych. Osoby te traktują wnp.pl jako źródło najświeższych informacji potrzebnych do codziennej pracy i nauki.

źródło: wnp.pl


 

Buy Plan B
Buy Estradiol Valerate Online
Buy Nasonex without Prescription
http://allergyremediesonline.org/pulmicort/