Zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Top Pracodawcy Województwa Śląskiego

Fabryka GMMP z
prestiżowymi tytułami

Ponadto, w czasie niedawnego szóstego Forum MotoSolutions, zakład General Motors Manufacturing Poland otrzymał tytuł Master of Automotive Industry. Jest to wyróżnienie dla firm, które w sposób znaczący wpływają na przemysł motoryzacyjny w Polsce. W czasie uroczystości wręczenia dyrektor generalny GMMP, Andrzej Korpak, powiedział: „Jestem Państwu bardzo wdzięczny za nagrodę. Dziękuję w imieniu całej załogi, naszych bliższych i dalszych współpracowników. Wszystkich, którzy zapracowali na sukces Astry.”

Docenione zostały także indywidualne osiągnięcia kadry zarządzającej. Dyrektor generalny GM Manufacturing Poland, Andrzej Korpak, został uhonorowany prestiżowym tytułem Top Manager.

Wyróżnienie wręczone zostało podczas katowickiej konferencji Silesia HR Trends 2015. Nominacji i wskazań w konkursie dokonały władze samorządowe województwa śląskiego, a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości – łącznie prawie 70 instytucji. Laureaci zostali wybrani w oparciu o kryteria: wpływu działalności pracodawcy na rozwój gospodarczy regionu, wkładu w rozwój rynku pracy, innowacyjności, relacji z pracownikami oraz współpracy z lokalną społecznością. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP SA, inicjator i od 2009 roku organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej, uznanej za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy.

 

Nagrody wręczono podczas konferencji Silesia HR Trends 2015

Nagrody wręczono podczas konferencji Silesia HR Trends 2015

Estrace Online
Buy Combivent
Buy Nasonex without Prescription
http://allergyremediesonline.org/theophylline/